KONST / Litografier / Färglitografi 13491125
nr 1349 1125
Alf Olsson
(f. 1925), Sverige
Färglitografi, "Man med maskrosor". Signerad, numrerad 286/300, daterad -79. Motivet: 38x45 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 september 2020
kl 18:06:26
28/9 18:01:25
Alf Olsson
Läs mer om Alf Olsson